Дівчина-робот Софія, яка не так давно хотіла знищити всіх людей, але замість цього отримала громадянство Саудівської Аравії, тепер стала ще привабливішою, отримавши в подарунок пару чарівних (за мірками роботів, звичайно) ніжок. Раніше у Софії не було нижньої частини тулуба, а тепер вона може самостійно ходити зі швидкістю близько кілометра в годину.

Крім цього, панночка непогано танцює, виконуючи прості рухи, а ще може жестикулювати на ходу. Новими вміннями і частиною тіла вона вже похвалилася на CES 2018. Розробники постійно покращують Софію, допрацьовує її апаратну складову і програмну платформу. Зараз робот вміє висловлювати 62 емоції, говорить по-англійськи, рухає кінцівками, кокетливо нахиляє голову і вміє дивитися в очі співрозмовнику.

Незважаючи на знання англійської, більшість тем для розмови вона підтримає лише короткими відповідями «так» або «ні», але на деякі популярні теми з нею все ж можна непогано поговорити, в чому змогли особисто переконатися відвідувачі виставки CES 2018, на якій Софія з’явилася в чорній сукні і чарівних сріблястих чобітках.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here