Зараз розпізнавання осіб є технологією, яка використовується в основному для того, щоб виявити особливо небезпечних злочинців і повідомити про це владі. Але незабаром в Китаї вона може знайти і більш «громадянське» застосування: під час церемонії одруження. Хоча і в даній ситуації вона покликана виявляти тих, хто хоче порушити закон.

Влада Китаю вважають, що такий підхід зможе знизити рівень злочинів, при яких шахраї використовують чужі паспорти для махінацій з шлюбними сертифікатами. Нововведення почнуть вже зовсім скоро застосовувати в РАЦСах міста Чунцин.

Застосування технології розпізнавання осіб допоможе ще і тим, що в Китаї для оформлення шлюбу, крім паспорта, потрібно пред’явити ще масу інших документів, перевірка яких займає чимало часу. Застосування нової технології значно спростить і прискорить процедуру реєстрації. Як відзначають представники центрального РАГСу міста Чунцин,

«Система почне працювати з січня 2018 року і буде поширюватися як на жителів Китаю, так і на іноземців. Новий підхід дозволить швидко порівняти фотографію людини з базою даних Бюро Суспільної Безпеки, що виключить можливість невірної ідентифікації особистості і суттєво знизить рівень злочинів, при яких шахраї використовують чужі паспорти для отримання шлюбних сертифікатів ».

Нова система розпізнавання осіб на обробку даних витрачає всього 0,3 секунди, що в кілька сотень разів швидше аналогів, яким для проведення тієї ж процедури потрібно 10 хвилин. Творці системи запевняють, що їх система зможе навіть розрізняти близнят і вірно ідентифікувати людину, яка змінила риси обличчя за допомогою пластичної операції.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here