У другому десятилітті 21 століття смартфони стають все більш продуктивними, а значить, необхідно постійне збільшення ємності акумуляторів. Але далеко не всі виробники враховують те, що важливим фактором є не тільки автономність, але і час заряду акумулятора.

Новий смартфон OUKITEL K10, про який ми вже писали, має вражаючий показником ємності батареї – 11 000 мА · год. Але це не означає, що до його повної зарядки доведеться чекати цілий день. Виробник дбайливо забезпечив апарат аксесуаром, який дозволить довести індикатор заряду до 100% за максимально короткий термін.

Хоча вольтаж у нього цілком традиційний, 5 В, адаптер відрізняється підвищеною силою струму в 5 А, що і забезпечує швидку зарядку. Фахівці OUKITEL підготували відеоролик, в якому порівняли терміни зарядки з використанням різних адаптерів. З’ясувалося, що більше всіх смартфон зміг зарядити адаптер на 5В / 5А, якому треба було на це всього 2 години і 50 хвилин.

OUKITEL K10 з’явиться в продажу в цьому місяці, інформації про його ціну поки немає, хоча цей виробник зазвичай пропонує продукцію з досить привабливими цінниками. Щоб познайомитися з новинкою ближче, радимо заглядати на офіційний сайт OUKITEL.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here