Фінансовий звіт компанії GoPro за четвертий квартал минулого року, опублікований днями, схоже, не обіцяє нічого хорошого співробітникам компанії – під скорочення потрапили 300 осіб. Мабуть, після таких масштабних звільнень займатися виробництвом квадрокоптера теж буде нікому, тому їх випуск теж припиняють. Крім цього, ходять наполегливі чутки про те, що GoPro починає готувати документи для продажу.

Зміни торкнулися і керівний склад компанії. Так, генеральному директору GoPro урізали заробітну плату, тепер вона становить один долар на рік. Всі ці зміни, згідно опублікованому звіту, дозволять компанії «утриматися на плаву», знизити витрати, а до 2018 року і зовсім почати знову отримувати прибуток. Справи з продажами йдуть не дуже добре, тому ціна на нову GoPro Hero 6 буде знижена на 100 доларів. Тепер її можна придбати за 399 доларів.

Джерела в ЗМІ повідомляють, що ні виключений і варіант продажу GoPro – аудиторська компанія J.P. Morgan готує документи, а керівництво компанії продовжує шукати покупців. Попередня ціна компанії, згідно з попередніми оцінками, коливається в районі мільярда доларів. Роком раніше ціна була майже в три рази вище. Не тішить і ціна на акції. Ще три роки тому вони продавалися за ціною в 86 доларів за штуку, зараз же акцію компанії можна купити всього за 6 з невеликим долара.

Нагадаємо, що проблеми з дрона у GoPro почалися ще на початку минулого року – тоді компанія була змушена відкликати всі літальні апарати Karma через виявлені несправності, які згодом були усунені. Проте продажі були далекі від ідеалу, а компанія почала терпіти постійні збитки на тлі знижується інтересу до її продукції.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here