Олімпійська збірна Росії втратила можливість брати участь в Олімпіаді цього року через використання препаратів, що підвищують ефективність, в Сочі в 2014 році. Так, деякі спортсмени зможуть виступити під іншим прапором, і в цілому можна довго говорити, що «все приймають», але ми тут не за цим. Зовсім не олімпійці – навіть не спортсмени використовують ці препарати щодня. Анаболічні стероїди набагато популярніше, ніж ви думали, особливо з огляду на їх можливі побічні ефекти. Близько 3-4 мільйонів людей використовують стероїди, і це без урахування тих, хто не хоче про це говорити.

«Анаболіки» неймовірно поширені. Чому?

Анаболічні стероїди вже присутні в вашому тілі
Тестостерон – це анаболічний стероїд, який ваш організм виробляє природним чином. Незалежно від вашого біологічної статі. Хоча яєчники виробляють набагато менше цієї речовини, ніж насінники, і цей низький рівень тестостерону сприяє в будівництві м’язів. Стероїди – це великий клас хімічних речовин, що мають певну структуру – серію з чотирьох кілець. Їх буквально сотні, і всі вони виконують безліч біологічних задач. «Анаболический» означає «вибудовує», так що анаболічні стероїди – це тип стероїдів, що сприяє створенню білка. Є багато інших типів стероїдів, які не мають відношення до росту м’язів. Прогестерон, наприклад, теж стероїд, але він регулює жіночу репродуктивну систему, а не бере участь у виробництві білка.

Ми використовуємо анаболіки не тільки для того, щоб обманювати МОК. Такі хвороби, як ВІЛ / СНІД і рак, призводять до того, що тіло виробляє відходи, які можна усунути, якщо давати пацієнтам стероїди. Подібні добавки можуть повернути людям важливу м’язову масу. Вони також можуть бути корисні для дітей, які пізно увійшли в стадію статевого дозрівання, або дорослих, які не виробляють достатню кількість тестостерону природним шляхом. Вони також іноді призначаються тим, хто відчуває гендерну дисфорию, щоб у нього чіткіше проявилися вторинні статеві ознаки.

Анаболічні стероїди були популярним способом лікування багатьох захворювань, таких як остеопороз, але через побічні ефекти просто вийшли з моди на користь кращих ліків.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here