Настільки ценимая багатьма анонімність блокчейн-транзакцій може виявитися тимчасовим явищем, – переконаний Геррік Хілеман, доктор економічних наук з Кембриджа. Він застеріг всіх романтиків, зазначивши, що рано чи пізно все таємне стане явним.

Незважаючи на те, що зараз анонімні платежі криптовалюта мають широке ходіння в даркнета і не тільки, вважати їх повністю безпечними передчасно. На думку Хілемана, ця анонімність не зможе бути вічною, адже з розвитком технологій напевно з’являться способи обходу уявній непорушною анонімності.

Як приклад учений привів історію про велосипедиста Ленса Армстронга, який вигравав гонку «Тур де Франс» сім разів поспіль, але був позбавлений всіх титулів через роки, так як в його старих аналізах, що бралися перед змаганнями, змогли виявити заборонені речовини. На момент проведення гонок аналізи здавалися чистими, але з розвитком технологій виявити допінг труднощів не склало.

Крім того, транзакції прописуються в блокчейне, тому, якщо в майбутньому з’являться можливість деанонімізація, компетентні органи, ледь отримавши дозвіл, зможуть швидко дізнатися, хто, кому і для чого перекладав кругленькі суми в біткоіни і інших популярних «монетах».

Тут можна задати питання по технічній частині Майнінг, а поспілкуватися ось тут, в нашій телеграм-Болталка.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here