Корпорація Microsoft випустила оновлення безпеки, що усувають уразливості Meltdown і Spectre, які зачіпають майже всі процесори, випущені з 1995 року, але змушена була відкликати їх з-за скарг користувачів пристроїв на базі процесорів AMD – після установки патча KB4056892 комп’ютери просто переставали завантажуватися.

Патч був відкликаний після того, як на форумі Microsoft відзначили, що після установки патча система перестає працювати, «зависаючи» на заставці з логотипом Windows.

Процесори AMD уразливі лише до атак Spectre, яка дозволяє зловмисникам підвищити привілеї в системі, після чого отримати доступ до даних додатків, запущених іншими користувачами. На щастя, AMD не схильні до вразливості Meltdown, що зачіпає в тому числі і ядро.

Зараз Microsoft не має висилає оновлень на комп’ютери, що працюють під AMD, попутно намагаючись проблему разом з розробниками обладнання. Тим, чиє обладнання торкнулося невдале оновлення, рекомендують звернутися на форуми підтримки Microsoft, обіцяючи допомогти повернути комп’ютери в робочий стан.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here