Приємна для всіх держслужбовців новина виявилася при уважному розгляді форми довідки про доходи, в яку криптовалюта просто не були включені. За словами представників Мінпраці, це було зроблено свідомо, так як зараз в Росії криптовалюта законодавчо ніяк не регулюються, а їх правовий статус як і раніше не визначено.

Крім того, Мінпраці оновив методичні рекомендації для держслужбовців, з яких стає остаточно ясно, що чиновники зможуть не вказувати серед своїх доходів віртуальні валюти при наданні відомостей про доходи, витрати, майно і зобов’язання майнового характеру за звітний 2017 рік.

Методичні рекомендації для декларування держслужбовцями відомостей про доходи та майно щорічно оновлюються Мінпраці спільно з Адміністрацією Президента. У документ вносяться важливі поправки та рекомендації, яким держслужбовці зобов’язані дотримуватися при декларуванні відомостей про своє майно і доходи. У новому документі вперше уточнили окремим пунктом, що віртуальні валюти в довідках про доходи можна не вказувати.

Проте новий перелік доходів розширили, додавши туди пункт про грошові кошти, отримані від родичів і третіх осіб на безповоротній основі. Регіональні та муніципальні держслужбовці, співробітники позабюджетних фондів і службовці Центробанку повинні подати декларації пізніше 30 квітня, у президента, федеральних держслужбовців і співробітників Адміністрації Президента часу менше – документ зобов’язує їх відзвітувати про доходи до 1 квітня 2018 року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here